Skip to content Skip to footer

Serwis / Wyważanie wentylatorów

Sprawne urządzenia wentylacyjne odgrywają istotną rolę w domu i miejscu pracy. Serwis wentylatorów jest gwarancją, że będą 

działać bezawaryjnie przez długi czas. Serwis wentylatorów działających w budynku jest kluczowy dla ich właściwej pracy. Dlaczego warto go przeprowadzać i z jakich technologii korzystać?

Serwis wentylatorów – dlaczego warto?

Cyklicznie przeprowadzany serwis wentylatorów (i ich wyważanie) gwarantuje ich wieloletnią, bezawaryjną eksploatację, o czym na każdym kroku przypominają specjaliści odpowiedzialni za realizację tego zadania. Przypominają, że na łopatkach wirników osadzają się cząsteczki tłuszczu, brudu i różnorodnych drobinek wpływających negatywnie na ich funkcjonowanie. To jednak nie wszystko, bo użytkowanie niesprawnej wentylacji może być niebezpieczne. Jakie konsekwencje może przynieść?

  • pożar spowodowany zbyt wysoką temperaturą wytwarzaną wewnątrz wentylatora,
  • zanieczyszczenie powietrza,
  • choroby układu oddechowego spowodowane przez drobnoustroje,
  • niewłaściwą temperaturę wewnątrz pomieszczeń, której powodem jest zaburzona cyrkulacja powietrza,
  • zwiększone koszty związane z poborem energii, co z kolei może mieć bezpośredni wpływ na wzmożone wydatki z tego tytułu.

Serwisowanie, w tym wyważanie wirników wentylatorów są opłacalne!

Powierzając profesjonalistom serwisowanie systemów wentylacyjnych, można być spokojnym o ich bezawaryjne działanie. W ten sposób oszczędza się czas i zyskuje pewność właściwie wykonanej usługi. Co jeszcze można zyskać? Przede wszystkim bezpieczeństwo osób przebywających w pomieszczeniu – niezależnie, czy jest to zakład pracy czy budynek mieszkalny. Dodatkowo można być pewnym, że w biznesie uniknie się przestojów spowodowanych przez niespodziewaną awarię wywołaną zaniedbaniami konserwacyjnymi.

Serwisowanie wentylacji bez użycia chemikaliów

Utrzymanie systemów wentylacyjnych w należytej, higienicznej czystości nie musi być trudne. Dodatkowo prace konserwacyjne można przeprowadzić bez użycia specjalistycznych chemikaliów. Niezbędne zabiegi, jako profesjonalna firma, przeprowadzamy z pomocą  mycia wysokociśnieniowego. W tym procesie używamy tylko i wyłącznie wody pod bardzo wysokim ciśnieniem nawet 3000 barów. Moc takiego strumienia umożliwia usunięcie najbardziej uporczywych zabrudzeń. Cały proces wolny jest od jakichkolwiek czynników drażniących. To najlepsza droga do zaoszczędzenia pieniędzy, przy jednoczesnej dbałości o zdrowie. W dzisiejszym świecie, który nie jest wolny od środków chemicznych, każda redukcja ich użycia jest godna rozważenia i przyczynia się do troski o środowisko.

O tym, jak ważne jest serwisowanie wentylatorów i klimatyzacji przekonało się wielu użytkowników – zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Dobrze przekonać się o tym, korzystając z naszych usług.

What's your reaction?
0Smile0Angry0Wow0Sad0Lol0Wtf
Lokalizacja

Miejscowość:

Katowice

Ulica:

Mazowiecka 11
Kontakt

Tel:

606220109

Email:

biuro@myciepodcisnieniem.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: MSG™ Marketing.