Skip to content Skip to footer

Wysokociśnieniowe mycie do 3000 bar

Mycie ciśnieniowe do 3000 bar pozwala zrealizować wiele trudnych zadań. Z jego pomocą możliwe jest usunięcie zanieczyszczeń, których nie można pozbyć się przy użyciu tradycyjnych narzędzi. Czemu warto poznać jego zalety?

Rozwiązanie, którym jest wysokociśnieniowe mycie do 3000 bar, sprawdza się w przypadku wielu różnych, często bardzo wymagających, prac. Znajduje zastosowanie między innymi w usuwaniu powłok lakierniczych czy czyszczeniu instalacji przemysłowych. Przybliżamy szczegóły tego zagadnienia.

Wysokociśnieniowe mycie do 3000 bar – na czym bazuje?

Technologia, którą jest wysokociśnieniowe mycie do 3000 bar, oparta jest na strumieniu wody o ponadprzeciętnej mocy. Skierowany na zabrudzoną powierzchnię pozwala na pozbycie się najbardziej opornych zabrudzeń. Skuteczność jest tak duża, że niewymagane jest już użycie środków chemicznych, których jakość bywa dyskusyjna. W ten sposób, bez użycia detergentów niebezpiecznych dla środowiska, możliwe staje się wykonanie skomplikowanych zabiegów mających na celu przywrócenie czystości materiału.

Wykorzystaj moc do swoich celów!

Substancja powszechnie występująca w przyrodzie, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy, ma wielką moc. Kierowana pod wysokim ciśnieniem na wybrany obiekt daje widoczne rezultaty. Bazując jedynie na wodzie, łatwiej uniknąć równocześnie dodatkowych kosztów z ewentualną utylizacją materiałów niebezpiecznych i nie tylko. Co więcej – czyszczone przedmioty schną znacznie szybciej i są wolne od zarazków, które giną w wysokiej temperaturze. Prowadzone prace przebiegają znacznie sprawniej niż w przypadku tradycyjnych metod, a efekty są łatwo widoczne.

Technologia w służbie pracy

Czyszczenie wysokociśnieniowe (zwane też czyszczeniem hydrodynamicznym) sprawdza się, o czym przekonało się już wielu użytkowników, w realizacji różnych zadań. Czyszczenie wielkopowierzchniowych konstrukcji i pomieszczeń, oczyszczanie rurociągów, zbiorników oraz instalacji przemysłowych to tylko niektóre z nich. Łatwiejsze jest także wyeliminowanie zabrudzeń po smarach, czy nagarach, jak i usunięcie starej, zaschniętej farby czy lakieru.

Uniwersalność rozwiązania docenili już przedstawiciele różnych branży. Dlaczego? Urządzenia, które wykorzystujemy, pozwalają na płynną regulację ciśnienia wody, co sprawia, że jej strumień może zostać skierowany zarówno w miejsca szczególnie zabrudzone i wymagające dużego nakładu pracy, jak i te, które potrzebują jedynie zabiegów kosmetycznych. 

 

Mycie wysokociśnieniowe staje się szczególnie cenne w czasach, gdy ważna jest oszczędność czasu, pieniędzy i przyrody. Przekonaj się, w jaki sposób może Ci pomóc! Skontaktuj się z nami już dziś i zapytaj o szczegóły oferty. 

What's your reaction?
0Smile0Angry0Wow0Sad0Lol0Wtf
Lokalizacja

Miejscowość:

Katowice

Ulica:

Mazowiecka 11
Kontakt

Tel:

606220109

Email:

biuro@myciepodcisnieniem.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: MSG™ Marketing.